DP_1 DP_8 DP_3 DP_7 DP_5 DP_4 DP_6

Příprava k 1. sv. přijímání

Naše farnost každým rokem organizuje pro děti, které se připravují k 1. sv. přijímání a jejich rodiče několik setkáni. Takto chceme dětem přiblížit srozumitelným jazykem důležitá tajemství naší víry: církev, svatý křest, svátost smíření i eucharistii. Rodiče při každém setkání obdrží dopis, který jim může nápomoci v náročném poslání výchovy dítěte ve víře. Srdečně zveme k účasti všechny rodiče dětí, které se připravují k 1. sv. přijímání. Je totiž velmi prospěšné prožít chvíle tyto vážné chvíle spolu s dětmi a případně, jim pak doma v klidu dovysvětlit to, co nepochopily.
Termín 1. sv. přijímání dětí ve farnosti je neděli 21.5. 2017
Na setkání s vámi se těší Danuta Suszka, otec Grzegorz a otec Andrej.

Číst dál...