DP_1 DP_8 DP_3 DP_7 DP_5 DP_4 DP_6

Farní kancelář

Ve farní kanceláři jsme přítomni:

Po   7:30 – 10:00
Út          -----
St    7:30 – 10:00 a 15:30 – 16:30
Čt          -----
Pá   7:30 – 10:00 a 15:30 – 16:30
Změny - viz ohlášky

V naléhavých případech - pomazání nemocných, pohřeb apod., můžete přijít kdykoli, nebo se obracejte přímo na kněze na jejich tel.čísla.

Pořad Bohoslužeb 3. týden vánoční 2020

Týden od 5.1. do 12.1.2020


Neděle
5. 1.

2. NEDĚLE
PO NAROZENÍ PÁNĚ

7:30
č

Na poděkování Pánu Bohu za odebrané dobrodiní s prosbou o nová, a o světlo Ducha Svatého pro vnuky

9:00

Za †† Františku a Stanislava Lorkovy,
a
†† rodiče z obou stran, s prosbou o dary Ducha Svatého pro živou rodinu

10:30

O rozeznanie powołania i dobry wybór drogi życiowej dla syna

17:30
p

Za parafian

Pondělí
6. 1.

Slavnost ZJEVENÍ PÁNĚ

6:45

Za tetu Helenu

17:30

Za Tadeusza Paszka, za †† Jadwigę
i Władysława, za
Elżbietę Miklar,
za żyjących z rodziny Paszków
o błogosławieństwo Boże na dalsze lata

Úterý
7. 1.

Úterý po Zjevení Páně

6:45

Za Darinu Porvazčákovou

17:30

Za żywych i †† członków żywego różańca świętego

Středa
8. 1.

Středa po Zjevení Páně

7:30

č

Za Marii Sikorovou a duše v očistci

17:30

p

O uzdrowienie córki

Čtvrtek
9. 1.

Čtvrtek po Zjevení Páně

6:45

Za †† z rodzin Chroboczków i Sowów

17:30

Za †† rodiče Helenu a Josefa Kunzovy,
a živou rodinu

Pátek
10. 1.

Pátek po Zjevení Páně

6:45

Do Ducha świętego o nowe powołania kapłańskie i zakonne

17:30

Za Annu Koláčkovou, jejíhomanžela a dceru Lidku

Sobota
11. 1.

Sobota po Zjevení Páně

6:45

W intencji Wspólnoty Sióstr Jezusowych

17:30

Za †† rodinu Kubinovou a duše v očisti

Neděle
12. 1.

Svátek Křtu Páně

7:30
p

Za †† Emila Morcinka, †† rodziców i bliskich †† z rodziny

9:00

Za farníky

10:30

W intencji dzieci o zdrowie i błogosławieństwo Boże od mamy

17:30
č

Za †† rodiče Adolfa a Valerii Jaworských a †† a živou rodinu z obou stran

Neděle
5. 1.

2. NEDĚLE
PO NAROZENÍ PÁNĚ

7:30
č

Na poděkování Pánu Bohu za odebrané dobrodiní s prosbou o nová, a o světlo Ducha Svatého pro vnuky

9:00

Za †† Františku a Stanislava Lorkovy,
a
†† rodiče z obou stran, s prosbou o dary Ducha Svatého pro živou rodinu

10:30

O rozeznanie powołania i dobry wybór drogi życiowej dla syna

17:30
p

Za parafian

Pondělí
6. 1.

Slavnost ZJEVENÍ PÁNĚ

6:45

Za tetu Helenu

17:30

Za Tadeusza Paszka, za †† Jadwigę
i Władysława, za
Elżbietę Miklar,
za żyjących z rodziny Paszków
o błogosławieństwo Boże na dalsze lata

Úterý
7. 1.

Úterý po zjevení Páně

6:45

Za Darinu Porvazčákovou

17:30

Za żywych i †† członków żywego różańca świętego

Středa
8. 1.

Středa po Zjevení Páně

7:30

č

Za Marii Sikorovou a duše v očistci

17:30

p

O uzdrowienie córki

Čtvrtek
9. 1.

Čtvrtek po Zjevení Páně

6:45

Za †† z rodzin Chroboczków i Sowów

17:30

Za †† rodiče Helenu a Josefa Kunzovy,
a živou rodinu

Pátek
10. 1.

Pátek po Zjevení Páně

6:45

Do Ducha świętego o nowe powołania kapłańskie i zakonne

17:30

Za Annu Koláčkovou, jejíhomanžela a dceru Lidku

Sobota
11. 1.

Sobota po Zjevení Páně

6:45

W intencji Wspólnoty Sióstr Jezusowych

17:30

Za †† rodinu Kubinovou a duše v očisti

Neděle
12. 1.

Svátek Křtu Páně

7:30
p

Za †† Emila Morcinka, †† rodziców i bliskich †† z rodziny

9:00

Za farníky

10:30

W intencji dzieci o zdrowie i błogosławieństwo Boże od mamy

17:30
č

Za †† rodiče Adolfa a Valerii Jaworských a †† a živou rodinu z obou stran