DP_1 DP_8 DP_3 DP_7 DP_5 DP_4 DP_6

Farní kancelář

Ve farní kanceláři jsme přítomni:

Po   7:30 – 10:00
Út          -----
St    7:30 – 10:00 a 15:30 – 16:30
Čt          -----
Pá   7:30 – 10:00 a 15:30 – 16:30
Změny - viz ohlášky

V naléhavých případech - pomazání nemocných, pohřeb apod., můžete přijít kdykoli, nebo se obracejte přímo na kněze na jejich tel.čísla.

Pořad Bohoslužeb 1. týden vánoční 2019

Týden od 22.12. do 29.12.2019



Neděle
22. 12.

4. NEDĚLE ADVENTNÍ

7:30
č

Za †† Franciszkę a Józefa Kocurovy

9:00

Za manžela Otakara, †† sourozence,
dceru Marii, a o dar zdraví a Boží požehnání pro celou rodinu

10:30

Dziękczynna za powrót do zdrowia Aleksa Haśnika

17:30
p

Za parafian

Pondělí
23. 12.

23. prosince

6:45

č

Za †† Agatu a Jana Drobiszovy

Úterý
24. 12.

Vigilie slavnosti Narození Páně

6:45

č

Za †† Danutu, Józefa a Marii Malyjurek a Šimona Malkovského

16:00

č

Za děti

22:00

č

Za Jana Trombika a jeho †† rodiče

24:00

p

Za †† rodziców Karola i Franciszkę Owczarzy i †† dziadków z obu stron

Středa
25. 12.

Slavnost

NAROZENÍ PÁNĚ

7:30

p

Za parafian

9:00

Za Miroslavu Osobovou

10:30

Za †† rodziców Hawránkowych i zięciów Hynka i Edwarda

17:30

č

Za †† z rodin Duławových a Humlových

Čtvrtek
26. 12.

Svátek sv. Štěpána, prvomučedníka

7:30

č

Za otce Štefana

9:00

Za Aloise Kuchejdu a živou a †† rodinu Kuchejdovou a Zabkovou

10:30

Na podziękowanie za 80 lat życia z prośbą o Bożą pomoc do dalszych lat

17:30

p

Za †† Marię Knoll i Anselma Suchanek

Pátek
27. 12.

Svátek sv. Jana,

apoštola a evangelisty

6:45

Za żywych i †† członków żywego różańca świętego

17:30

Za †† z rodiny Polednikových, Gešvandtnerových a Mokrošových

Sobota
28. 12.

Svátek svatých Mláďátek, mučedníků

6:45

Za Ludwika Szotkowskiego

17:30

Za Jana Trombika a jeho †† rodiče

Neděle
29. 12.

Svátek sv. rodiny Ježíše, Marie a Josefa

7:30
p

Za Antoniego Golasika,

jego †† rodziców i †† z rodziny

9:00

Za farníky

10:30

Za Józefa Ondrisza w rocznicę śmierci

17:30
č

Za bratra Vlastimila Kulhánka a jeho † manželku a †† rodiče z obou stran

Neděle

22. 12.

4. NEDĚLE
ADVENTNÍ

7:30
č

Za †† Franciszkę a Józefa Kocurovy

  9:00

Za manžela Otakara, ††  sourozence,
dceru Marii, a o dar zdraví a Boží požehnání pro celou rodinu

10:30

Dziękczynna za powrót do zdrowia
Aleksa Haśnika

17:30

p

Za parafian

Pondělí
23. 12.

23. prosince

6:45

Za †† Agatu a Jana Drobiszovy

Úterý

24. 12.

Vigilie slavnosti Narození Páně

6:45
č

Za †† Danutu, Józefa a Marii Malyjurek a Šimona Malkovského

16:00

č

Za děti

22:00

č

Za Jana Trombika a jeho †† rodiče

24:00

p

Za †† rodziców Karola i Franciszkę Owczarzy i †† dziadków z obu stron

Středa

25. 12.

Slavnost
NAROZENÍ PÁNĚ

7:30
p

Za parafian

  9:00

Za Miroslavu Osobovou

10:30

Za †† rodziców Hawránkowych i zieńciów Hynka i Edwarda

17:30

č

Za †† z rodin Duławových a Humlových

Čtvrtek

26. 12.

Svátek sv. Štěpána, prvomučedníka

7:30
č

Za otce Štefana

  9:00

Za Aloise Kuchejdu a živou a †† rodinu Kuchejdovou a Zabkovou

10:30

Na podziękowanie za 80 lat życia z prośbą o Bożą pomoc do dalszych lat

17:30
p

Za †† Marię Knoll i Anselma Suchanek

Pátek

27. 12. 

Svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty

6:45

Za żywych i †† członków żywego różańca świętego

17:30

Za †† z rodiny Polednikových, Gešvandtnerových a Mokrošových

Sobota

28. 12.

Svátek svatých Mláďátek, mučedníků

6:45

Za Ludwika Szotkowskiego

17:30

Za Jana Trombika a jeho †† rodiče

Neděle

29. 12.

Svátek sv. rodiny Ježíše, Marie a Josefa

7:30
p

Za Antoniego Golasika, jego †† rodziców
i
†† z rodziny

  9:00

Za farníky

10:30

Za Józefa Ondrisza w rocznicę śmierci

17:30

č

Za bratra Vlastimila Kulhánka
a jeho
manželku a †† rodiče z obou stran