image006 image002 image001 image004 image003 image005 image010 image011 image009 image008 image007

Za život otce adama chceme společně chválit Pána mší svatou

Milí farníci,

Jelikož pro většinu z vás, kvůli protiepidemickým opatřením, nebude možné zúčastnit se osobně pohřebních obřadů otce Adama, chceme vám nabídnout příležitost k prožití mše svaté, kterou budeme za něj společně sloužit, a to ve čtvrtek 17.12. ve 15:30 hod. ve farním kostele v jazyce českém a v sobotu ve 14:00 hod. v jazyce polském, symbolicky, právě v době pohřební mše svaté v jeho rodném Bukovci.

Abychom si jej osobně připomněli, chceme vás také poprosit, abyste si vzpomněli, co vám zanechal pro život, čím vás přivedl blíže k Pánu Ježíši nebo co vás povzbudilo. Budeme rádi, když svá svědectví zaznamenáte písemně, abychom se o ně mohli, po ukončení mše svaté v díkůčinění a chvále Boha, podělit.

Po skončení mše svaté vaše svědectví budete mít možnost sdělit osobně nebo v případě, pokud byste neměli odvahu, tento text přečteme, když jej dopředu zašlete na emailovou adresu.

Všechna vaše svědectví a vzkazy budete mít také možnost přinést před oltář, budou později umístěny na nástěnku v kostele, případně uveřejněny v časopise Cor.

Přenos těchto bohoslužeb chceme zpřístupnit přímým přenosem na farním internetovém kanálu.

Vaši kněží