Poděkování

Za poslední rok se udělalo ve farnosti mnoho práce. Například ve Zpupné Lhotě proběhly opravy, ve farním kostele se pokládá dlažba, začalo se s opravou fasády, z farních objektů se vyklidilo mnoho nepořádku, některé věci se podařilo lépe uspořádat a mohli bychom vyjmenovávat ještě mnoho dalšího. Chtěl bych za to poděkovat jménem svým i jménem ekonomické rady panu Tomáši Pawerovi, který byl zaměstnán jako technický a majetkový referent a po roce na této pozici končí. Jeho stopa se nejvíce podepsala na celém tomto dobrém díle a jistě zůstane zachována nejen na tomto chrámě, ale i v Ježíšově Srdci. Děkujeme srdečně za obětavé pracovní nasazení pro farnost, za všechno vynaložené úsilí i všechno to co bylo vykonáno z lásky k Bohu bez nároku na odměnu. Srdečné Pán Bůh zaplať. Při té příležitosti také chceme oslovit farníky o modlitbu za nové obsazení této funkce. Kdyby někdo měl ochotu v tom pomoci, informujte se ve farní kanceláři. Budeme vděčni také za tipy na tuto pozici, pokud byste znali někoho vhodného.