DP_1 DP_8 DP_3 DP_7 DP_5 DP_4 DP_6

Svátek svatých Cyrila a Metoděje

Město Český Těšín organizuje ve spolupráci se všemi křesťanskými církvemi v Českém Těšíně Svátek Cyrila a Metoděje, ke kterému připravilo v parku Adama Sikory bohatý kulturní a zábavní program i s občerstvením, jak pro děti tak pro dospělé. Naše farnost připravuje ve spolupráci s Centrem pro rodinu naší diecéze interaktivní výstavu PO STOPÁCH CYRILA A METODĚJE, která začne už ve 14:00 hod. Doporučujeme využít této příležitosti. Více informací najdete na nástěnkách, na stránkách města i farnosti a na letáčku, který je na stolíku. Povzbuzujeme k hojné účasti na této akci.
Další informace na stránkách města zde.
Plakát
Leták

Interaktivní výstava ve spolupráci Centrem pro rodinu ostravsko-opavské diecéze:

Cyril a Metoděj plakát