sliders-04 sliders-05 sliders-06 sliders-07 sliders-08 sliders-14 sliders-15 sliders-16 sliders-17 sliders-18

Farní kancelář

Ve farní kanceláři jsme přítomni:

Po   8:00 – 10:00
Út          -----
St    8:00 – 10:00 a 15:30 – 17:00
Čt          -----
Pá   7:30 – 10:00 a 15:30 – 16:30
Změny - viz ohlášky

V naléhavých případech - pomazání nemocných, pohřeb apod., můžete přijít kdykoli, nebo se obracejte přímo na kněze na jejich tel.čísla.

Katecheze ke Světovému setkání rodin v Dublinu

V srpnu 2018 proběhne Světové setkání rodin se Svatým otcem proběhne v Dublinu. Je možné se k němu připojit například katechezemi o rodině, které jsou připraveny formou pracovních materiálů pro společenství na téma encykliky Amoris Laetitiae. Na webu http://rodiny.cz/component/tags/tag/udalosti  je k dispozici modlitba za toto setkání a krátká videa ke katechezím (v angličtině). Materiály mohou být zajímavou inspirací pro práci ve společenství rodin.
Katecheze ke stažení.


PRVNÍ MARIÁNSKÉ SOBOTY V MĚSÍCI

v kostele Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

v Českém Těšíně

První soboty v měsíci jsou zasvěceny smíru za urážky, rouhání a lhostejnosti, kterými je uráženo Neposkvrněné Srdce Panny Marie, tak, jak k tomu vybízela Panna Maria ve Fatimě před 100 lety, v roce 1917.

Číst dál...

Svátek svatých Cyrila a Metoděje

Město Český Těšín organizuje ve spolupráci s křesťanskými církvemi v Českém Těšíně svátek Cyrila a Metoděje, ke kterému připravilo v parku Adama Sikory bohatý kulturní a zábavní program i s občerstvením, jak pro děti tak pro dospělé. Celkem je připraveno 23 stanovišť se zábavnými nebo vzdělávacími aktivitami a bohaté a chutné občerstvení. Akce se koná za každého počasí ve středu 5.7.2017 od 14:30 do 20:30 hod.
Povzbuzujeme k hojné účasti na této akci.

Číst dál...

Příprava na manželství

Srdečně zveme na kurz Příprava na manželství, který organizuje naše farnost pro mladé lidi, hodlající uzavřít cíkevní sňatek. Kurz je určen nejen pro páry, které už se připravují ke svatbě, ale také pro ty, kteří spolu teprve „chodí“ a chtěli by se lépe poznat. Máme ještě volné místo, využijte nabídky a přihlaste se. Začínáme v úterý 9.5. 2017 v 18.30 v sálce pod farou.

Číst dál...