image001 image002 image004 image005 image006 image007 image009 image011 image012 image013 image014 image015 image015_b

Farní kancelář

Ve farní kanceláři jsme přítomni:

Po   7:30 – 10:00
Út          -----
St    7:30 – 10:00 a 15:30 – 16:30
Čt          -----
Pá   7:30 – 10:00 a 15:30 – 16:30
Změny - viz ohlášky

V naléhavých případech - pomazání nemocných, pohřeb apod., můžete přijít kdykoli, nebo se obracejte přímo na kněze na jejich tel.čísla.

Kończyce Wielkie - pozvánka

Starosta Obce Hażlach srdečně zve farníky z Českého Těšína na slavnostní odhalení památníku hraběnky Gabriely Thun-Hohenstein a také na slavnou odpustovou mši v obnovené Kapli Prozřetelnosti Boží v Kończycach Wielkich. Objekty byly obnoveny v rámci našeho společného projektu Wspólnie działamy, aby zachować nasze dziedzictwo kulturowe/Společně pracujeme,abychom udrželi naše kulturní dědictví.

plakat hrabina 2019

Světec z Těšína

KLUB MUZEA TĚŠÍNSKA A FARNOST ZVOU NA PŘEDNÁŠKU DR HAB. WACŁAWA GOJNICZKA A PHDR. DAVIDA PINDURA, PH.D. KE 400. VÝROČÍ ÚMRTÍ SV. MELICHARA GRODECKÉHO S NÁZVEM SVĚTEC Z TĚŠÍNA. Uskuteční se tento čtvrtek 17.10. v 15:30 v našem farním kostele

Číst dál...

Svědectví tří: inscenace o osudech košických mučedníků

Přijměte radostné a upřímné pozvání na premiéru inscenace Svědectví tří, která se bude konat po nedělní večerní mši 6. 10. v 18:45, před naším kostelem. Inscenace se zabývá otázkou života a smrti košických mučedníků a svým tématem se připojuje k oslavám 400. let od jejich mučednické smrti.
Pozn: Z důvodu pátečního zkoušení a nedělní premiéry nebude v tyto dny možné, odpoledne až večer, parkovat na nádvoří.
Děkujeme.

Číst dál...

Pouť FA do Koclířova

Společenství Fatimského apoštolátu organizuje na 1. mariánskou říjnovou sobotu 5. 10. 2019 tradiční pouť do Koclířova s obnovou zasvěcení ČR Bohu skrze Neposkvrněné srdce Panny Marie. Přihlaste se prosím, co nejdříve u Jany Machandrové. Bližší informace a kontakt najdete na letáku ve vývěsce.

Číst dál...

Regionální fatimské odpoledne 2019

WAF-Fatimský apoštolát v ČR
zve v neděli 7.dubna 2019 na
REGIONÁLNÍ FATIMSKÉ ODPOLEDNE
za účasti hostů Mons.Pavla Dokládala
a ing.Hany Frančákové
z Českomoravské Fatimy v Koclířově
 
Informace, kontakt: mobil: 731 598 752, 605 983 218
www.cm-fatima.cz

Číst dál...

Přednáška manželů Kvapilíkových: Chodili spolu z čisté lásky...

Plakat prednaska manzele Kvapilikovi


Srdečně zveme mládež nejen naší farnosi navštěvující střední a vysoké školy na přednášku manželů Kvapilíkových s podtitulem Chodili spolu z čisté lásky...
Můžeme se těšit na "slůvko" o vztazích, chození, čisté lásce, a na mnoho dalšího, jistě zajímavého a obohacujícího!

Přijďte s námi strávit hezký večer =)!

Přednáška proběhne v sálce pod farou..

Podrobnosti akce naleznete zde nebo na FB.

Timothy - Premena tour

Timothy
Rádi bychom vás tímto pozvali na hudebně modlitební setkání s názvem TIMOTHY PREMENA TOUR, které se uskuteční v Kulturním a společenském středisku Střelnice v neděli 3.2. v 18:00 hod. Společně se budeme modlit za naše město, jeho vedení i za ty, kteří v našem městě plní různá poslání. Chceme tak činit ve společenství všech křesťanských sborů našeho města s doprovodem chválové skupiny Timothy ze Slovenska.
Kdo by se chtěl přihlásit k jednoduché přípravné modlitební podpoře v neděli 3.2. odpoledne (například účastí na adoraci), přihlaste se v sakristii, pak dostanete instrukce.