děti srdce Fd kostel oltář baldach NSO1 poklek plot fotbal bublina1 Sam

Farní kancelář

Ve farní kanceláři jsme přítomni:

Po   7:30 – 10:00
Út          -----
St    7:30 – 10:00 a 15:30 – 16:30
Čt          -----
Pá   7:30 – 10:00 a 15:30 – 16:30
Změny - viz ohlášky

V naléhavých případech - pomazání nemocných, pohřeb apod., můžete přijít kdykoli, nebo se obracejte přímo na kněze na jejich tel.čísla.

Web tvoříme společně

DSC 5587 Internet je místem setkání. Příznačně o svátku Navštívení Panny Marie jsme se poprvé setkali nad společným vytvářením našeho nového webu.Cílem je, aby jednotlivá společenství a farní skupiny měly své redaktory, kteří budou na web vkládat články o aktuálním dění ve farnosti a informovat o akcích které se připravují. Chtěli bychom také na tento web přesunout všechny důležité informace o farnosti. Provázejme také tuto činnost svojí modlitbou.
P. Jan